Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Sulęcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Sulęcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Sulęcin chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się myciem filtrów i katalizatorów do aut firmy Hino Motors. Często słabością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Hino Motors, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr i katalizator. Bardzo często sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych DPF, firmy Hino Motors, jest inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Znanemu producentowi Hino Motors niemożliwe byłoby generowanie żądanych przez normy maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Osobówki firmy Hino Motors cieszą się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w sferze ograniczenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Znalezienie właściwego mechanika w Sulęcinie przodującego w pojazdach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak borykają się z trudnościami z katalizatorami. Osiągnięcie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Przywrócenie kondycji składowych filtrów cząstek stałych FAP w Sulęcinie dla pojazdów marki Hino Motors jest łatwe, bo nowa metoda regeneracji zawędrowała do Sulęcina. Wybierz mechanika, który naprawia samochody marki Hino Motors w Sulęcinie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Sulęcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Sulęcinie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Sulęcinie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Sulęcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Sulęcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Sulęcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Sulęcinie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Sulęcinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Sulęcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Sulęcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulęcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Sulęcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulęcin Osiedle Kopernika Kupiecka SLN02N 52.439381/15.120470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer