Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świlcza słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawą filtrów DPF do samochodów osobowych spod skrzydeł Hino Motors. Nagminnie podłożem przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Dobranie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Świlczy przodującego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Świlczy znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Producentowi Hino Motors nie udałoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Filtry FAP działają w niezwykle skomplikowanym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów części. Filtry DPF złożone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Świlczy. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP lub regeneracja katalizatorów dla aut Hino Motors, wyszukać można w panelu po prawej, lub w warsztacie w Świlczy. Lista cen odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Hino Motors dla Świlczy wstawiliśmy poniżej tego tekstu, trzeba znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Świlczy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Świlczy 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer