Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Świniarsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Świniarsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, pomimo że komponent ten psuje się, czemu podołać może regeneracja katalizatorów u mechanika pod Świniarskiem. Pojazdy spod znaku Hino Motors wyróżniają się wyjątkowymi sposobami w dziedzinie redukcji zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje spadek parametrów podzespołu. Filtry DPF zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Świniarskiem. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z użytkowaniem diesla Hino Motors, wypada od czasu do czasu przepłukać filtr i katalizator, usługa jest świadczona u mechanika pod Świniarska. Najczęściej w przypadku źródłem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Hino Motors, staje się inna wada, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Sporo pojazdów w Świniarsku to samochody z silnikiem CDI wyposażone w filtr i katalizator, który dopomina się odnawiania. Słynnej korporacji Hino Motors nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do zrealizowania osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Przywrócenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Świniarsku dla samochodów producenta Hino Motors jest bezproblemowe, bo regeneracja hydrochemiczna przybyła do Świniarska. Usługi, między innymi czyszczenie DPF i płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Hino Motors, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie w Świniarsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Świniarsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Świniarsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Świniarsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Świniarsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Świniarsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Świniarsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Świniarsku 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Świniarsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Świniarsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Świniarsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świniarsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Świniarsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świniarsko Papieska CHI01F 49.629959/20.666990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer