Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, pomimo że element ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Szczawnicą. Klasyczną bolączką, z którą zmagają się auta firmy Hino Motors, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Szczawnica jest jednym z miast, jakie mają problem związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Szczawnicy, czemu producent Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednak stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Szczawnicy zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Duża część samochodów osobowych w Szczawnicy to pojazdy z silnikiem JTD posiadające filtr FAP, który musi się oddawać do naprawy. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Szczawnicy wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może być skomplikowane, oraz jest pracochłonne. Żeby uniknąć trudności z eksploatacją pojazdu Hino Motors, przydaje się okresami przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Szczawnicy. Usługi, między innymi naprawa DPF i regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Hino Motors, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Szczawnicy. Odzyskiwanie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Szczawnicy dla pojazdów producenta Hino Motors jest osiągalne, bo regeneracja wodna zdołała trafić do Szczawnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szczawnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szczawnicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer