Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szczebrzeszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szczebrzeszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część ta psuje się, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Szczebrzeszynem. Katalizatory samochodowe chodzą w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Szczebrzeszynie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Hino Motors mogą się pochwalić dobrymi układami w sprawie zmniejszenia emisji cząstek stałych. Generowanie pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 6, domaga się funkcjonującego katalizatora samochodowego. Klasyczną bolączką, z jaką biedzą się auta spod skrzydeł Hino Motors, zwłaszcza, posiadające silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Szczebrzeszyn należy do miast, które mają problem związany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Hino Motors stara się, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Szczebrzeszyna. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Hino Motors, wyszukać można na stronie, i w laboratorium w Szczebrzeszynie. Zrewaloryzowanie efektywności części filtrów DPF/FAP w Szczebrzeszynie dla pojazdów producenta Hino Motors jest bezproblemowe, ponieważ technologia regeneracji wodnej przybyła do Szczebrzeszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szczebrzeszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szczebrzeszynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szczebrzeszynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szczebrzeszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szczebrzeszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szczebrzeszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szczebrzeszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Szczebrzeszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Szczebrzeszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szczebrzeszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer