Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szeligach istnieje opcja odnawiania katalizatorów samochodowych do aut osobowych Hino Motors z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Szelig. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Szeligach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Hino Motors charakteryzują się świetnymi mechanizmami pracy w sprawie zmniejszenia emisji zanieczyszczeń. Najczęściej w przypadku podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Hino Motors, zdarza się inna usterka, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Katalizatory SCR składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Szelig. Szeligi jest jednym z ośrodków, które mają kłopot związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Szelig, czemu firma Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych. Klasyczną słabością, z jaką biedzą się pojazdy znanego koncernu Hino Motors, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr FAP. Sporo samochodów w Szeligach to auta z silnikiem Di-D wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania. Taryfikator usług płukania katalizatorów z samochodów Hino Motors dla Szelig zamieszczono w części strony poniżej, da się znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji DPF. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów dla samochodów marki Hino Motors, odszukać można po prawej stronie, jak też w warsztacie w Szeligach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szeligach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szeligach 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer