Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szlichtyngowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szlichtyngowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szlichtyngowa odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Szlichtyngowej celującego w autach Hino Motors może być trudne, i jest mozolne. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, przez co filtry FAP zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Szlichtyngowej. Zdobycie górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors charakteryzują się doskonałymi patentami w zakresie zredukowania produkcji zanieczyszczonych spalin. Szlichtyngowa jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużą ilością smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Hino Motors próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów FAP. Znanej korporacji Hino Motors mogłoby nie powieść się wytworzenie niezbędnych do spełnienia limitów produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów DPF. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Dlatego że Hino Motors, podobnie jak inne auta domaga się do poprawnej pracy działających katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Szlichtyngowej zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP. Znajdź warsztat, który pomoże z Hino Motors w Szlichtyngowej, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szlichtyngowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szlichtyngowej 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szlichtyngowej 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szlichtyngowej 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szlichtyngowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szlichtyngowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szlichtyngowej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Szlichtyngowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Szlichtyngowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szlichtyngowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer