Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szprotawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szprotawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem na olej napędowy, jednak element ten zużywa się, czemu podołać może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Szprotawą. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy zatem usługi z Szprotawy. Sporo samochodów osobowych w Szprotawie to auta z silnikiem CiTD posiadające filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Hino Motors to pojazdy, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, mimo to zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Znanej korporacji Hino Motors nie powiodło się wytworzenie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów ilości emitowanych spalin, bez skorzystania z filtrów FAP. Klasyczną niedoskonałością, jaka dotyka osobówki z logo Hino Motors, w szczególności, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF. Szprotawa jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Szprotawy, czemu producent Hino Motors próbuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. By unikać kłopotów z eksploatacją diesla Hino Motors, potrzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator SCR, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Szprotawy. Dlatego że Hino Motors, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do sprawnego działania sprawnych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Szprotawie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Przywrócenie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Szprotawie dla pojazdów marki Hino Motors jest osiągalne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Szprotawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szprotawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szprotawie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szprotawie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szprotawie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szprotawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szprotawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szprotawie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Szprotawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Szprotawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szprotawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szprotawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Szprotawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szprotawa Osiedle Słoneczne 1 Armii POP-SZP2 51.566410/15.539220 Wyszukaj
Szprotawa Małe Puszczykowo Osiedle Chrobrego SZP01G 51.568050/15.546550 Wyszukaj
Szprotawa Osiedle Słoneczne Niepodległości SZP01ML 51.563370/15.525480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer