Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Sztutowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Sztutowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sztutowie pojawiła się szansa oczyszczania filtrów DPF do pojazdów osobowych Hino Motors dzięki funkcjonowania laboratorium z Sztutowa. Hino Motors to osobówki, które są uznane w całej Europie i nie tylko, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Filtry DPF pracują w nieprzeciętnie trudnym środowisku, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Firmie Hino Motors nie udałoby się wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Duża część pojazdów w Sztutowie to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany FAP, który potrzebuje czyszczenia. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Sztutowie. Żeby uchronić się od utrudnień z pracą diesla Hino Motors, wypada okazjonalnie przepłukać filtr DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Sztutowa. Zazwyczaj usterką, z którą zmagają się auta z symbolem Hino Motors, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Hino Motors w Sztutowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Zrewaloryzowanie możliwości części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Sztutowie dla pojazdów producenta Hino Motors jest łatwe, dlatego, że nowa technologia regeneracji przybyła do Sztutowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Sztutowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Sztutowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Sztutowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Sztutowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Sztutowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Sztutowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Sztutowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Sztutowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Sztutowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Sztutowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sztutowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Sztutowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sztutowo Kanałowa STT01D 54.323189/19.175011 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer