Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szubin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szubinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w pojazdach Hino Motors z silnikiem na ropę, pomimo że moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Szubinem. Często słabością, z jaką zmagają się osobówki znanej marki Hino Motors, w szczególności, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Odzyskanie wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych normą EURO 6, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Mnóstwo pojazdów w Szubinie to auta z silnikiem CTDi mające zamontowany filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Auta z symbolem Hino Motors mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w zakresie redukowania emisji gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem firmę pod Szubinem. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże stykają się z problemami z filtrami DPF. Szubin należy do ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Szubina, czemu koncern Hino Motors stara się, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Odnowienie sprawności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Szubinie dla aut Hino Motors jest bezproblemowe, albowiem regeneracja wodna zdołała trafić do Szubina. Tabela z cenami odnawiania elementów filtrów DPF/FAP z Hino Motors dla Szubina zamieściliśmy poniżej tego tekstu, trzeba porównać na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szubinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szubinie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szubinie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szubinie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szubinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szubinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szubinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Szubinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Szubinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szubinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szubinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Szubinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szubin Raj Kcyńska SZU02A 53.004669/17.725990 Wyszukaj
Szubin Raj Kcyńska POP-SZB4 53.004761/17.727070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer