Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Szydłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Szydłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szydłowie znajduje się opcja czyszczenia katalizatorów do aut Hino Motors z racji funkcjonowania mechanika z Szydłowa. Duża część samochodów w Szydłowie to pojazdy z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany katalizator SCR, który dopomina się odnawiania. By unikać utrudnień w pracy pojazdu Hino Motors, trzeba co pewien czas czyścić FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Szydłowa. Osiągnięcie limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w nadzwyczaj trudnym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników części. Zwykłą bolączką, z jaką zmagają się auta korporacji Hino Motors, w większości wypadków, posiadające silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Słynnej korporacji Hino Motors nie udało się uzyskanie potrzebnych osiągów emisji cząstek stałych, bez instalacji filtrów FAP. Prócz rozrywek dla wizytujących w Szydłowie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Hino Motors. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Hino Motors dla Szydłowa umieściliśmy pod zdjęciem, powinno być można znaleźć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie FAP jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Hino Motors, zlokalizować można w panelu po prawej, jak też w pracowni w Szydłowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Szydłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Szydłowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Szydłowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Szydłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Szydłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Szydłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Szydłowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Szydłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Szydłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Szydłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer