Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Tarnowo Podgórne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Tarnowie Podgórnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach Hino Motors z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Tarnowem Podgórnym. Znanemu producentowi Hino Motors nie udało się uzyskanie spodziewanych górnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania katalizatorów. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Tarnowie Podgórnym odszukać można laboratoria, trudniące się naprawą FAP do samochodów Hino Motors. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy firmę pod Tarnowem Podgórnym. Osiągnięcie pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle trudnych warunkach, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Standardową usterką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Żeby ustrzec się od komplikacji z eksploatacją diesla Hino Motors, przydaje się okazjonalnie przepłukać katalizator SCR, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Tarnowa Podgórnego. Wybierz swój zakład, który specjalizuje się w Hino Motors w Tarnowie Podgórnym, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Hino Motors, znaleźć można po prawej stronie, jak również w laboratorium w Tarnowie Podgórnym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Tarnowie Podgórnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Tarnowie Podgórnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Tarnowie Podgórnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowie Podgórnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Tarnowie Podgórnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowo Podgórne Krucza TRP01N 52.461189/16.676300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer