Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Tłuszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Tłuszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tłuszczu wystąpiła możliwość regeneracji filtrów FAP do pojazdów Hino Motors z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Tłuszcza. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu pojazdu Hino Motors, należy co pewien czas przepalać filtr DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Tłuszcza. Najczęściej w przypadku podłożem zapchanego FAP-a, marki Hino Motors, zdarza się inne niedociągnięcie, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Pojazdy z logo Hino Motors chlubią się dobrymi technologiami w zakresie zredukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Wiele pojazdów w Tłuszczu to pojazdy z silnikiem JTD wyposażone w filtr i katalizator, który nie może obejść się bez naprawy. Odnalezienie właściwego mechanika w Tłuszczu wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat w Tłuszczu. Zwykłą wadą, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Hino Motors, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Odnowienie skuteczności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Tłuszczu dla aut producenta Hino Motors jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że nowa metoda regeneracji zawędrowała do Tłuszcza. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP lub płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Hino Motors, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie w Tłuszczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Tłuszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Tłuszczu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Tłuszczu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Tłuszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Tłuszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Tłuszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Tłuszczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Tłuszczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Tłuszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Tłuszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tłuszczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Tłuszczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tłuszcz Nowy Tłuszcz Fabryczna TLU01A 52.433960/21.430849 Wyszukaj
Tłuszcz Nowy Tłuszcz Polna TLU347 52.427189/21.439800 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer