Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Tokarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Tokarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tokarnia chlubi się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów FAP do samochodów osobowych spod znaku Hino Motors. Hino Motors to samochody, które są popularne na terenie całej Polski, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Uzyskanie limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą EURO, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory operują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Tokarnia należy do ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Tokarni, czemu słynna firma Hino Motors stara się, zapobiegać, z pomocą katalizatorów. Oprócz niespodzianek turystycznych w Tokarni zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem DPF do samochodów osobowych Hino Motors. Wiele samochodów osobowych w Tokarni to auta z silnikiem dCi wyposażone w FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Samochody znanej marki Hino Motors cieszą się dobrymi układami w sprawie spadku poziomu produkcji zanieczyszczeń. Dlatego że Hino Motors, podobnie jak inne maszyny domaga się do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Tokarni przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Hino Motors w Tokarni, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Tokarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Tokarni 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Tokarni 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Tokarni 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Tokarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Tokarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Tokarni 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Tokarni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Tokarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Tokarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tokarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Tokarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tokarnia Tokarnia 728 TOK01A 49.736679/19.890739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer