Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Trębaczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Trębaczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Trębaczew słynie z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów wytwórcy Hino Motors. Odnalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Trębaczewie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Znanemu producentowi Hino Motors nie udałoby się wytwarzanie żądanych przez normy pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów FAP. Hino Motors to samochody, które cieszą się uznaniem w całym kraju, ale stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Wiele pojazdów osobowych w Trębaczewie to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające DPF, który potrzebuje odnawiania. Osobówki ze stajni Hino Motors wyróżniają się wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu zmniejszenia emisji gazów wydechowych. Trębaczew jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Hino Motors usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Na ogół przyczyną uszkodzenia filtra FAP, marki Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych DPF z Hino Motors dla Trębaczewa ulokowaliśmy na dole, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Zregenerowanie możliwości składowych filtrów cząstek stałych FAP w Trębaczewie dla aut Hino Motors jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Trębaczewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Trębaczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Trębaczewie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Trębaczewie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Trębaczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Trębaczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Trębaczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Trębaczewie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Trębaczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Trębaczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Trębaczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trębaczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Trębaczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trębaczew Szkolna TCW01N 51.133942/18.919790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer