Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuczno cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się oczyszczaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Hino Motors. Odszukanie specjalistycznego mechanika w Tucznie wyspecjalizowanego w autach Hino Motors może być nieproste, i jest długotrwałe. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Hino Motors mogą się pochwalić dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie obniżania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Generowanie maksymalnych wartości ilości produkowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra FAP. Hino Motors to pojazdy, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Prócz atrakcji turystycznych pod Tucznem odszukać można warsztaty, parające się regeneracją FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Tuczno należy do centrów, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. By uniknąć problemów w użytkowaniu auta Hino Motors, trzeba co pewien czas przepalać katalizator SCR, jest to dostępne w warsztacie pod Tuczna. Cennik naprawy filtrów DPF dla Hino Motors dla Tuczna zamieściliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Hino Motors, odszukać można w panelu bocznym, jak też w laboratorium w Tucznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Tucznie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Tucznie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer