Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ulanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ulanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ulanów chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych korporacji Hino Motors. Katalizatory samochodowe chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek możliwości urządzenia. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Ulanowie znaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją FAP do pojazdów Hino Motors. Słynnej firmie Hino Motors niemożliwe byłoby wyprodukowanie potrzebnych limitów poziomu emisji spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osobówki znanej marki Hino Motors mogą się poszczycić bardzo dobrymi rozwiązaniami w kwestii ograniczania emisji cząstek stałych. Ulanów jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Hino Motors dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Sporo pojazdów osobowych w Ulanowie to pojazdy z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Odnalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Ulanowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Hino Motors może być niełatwe, i jest czasochłonne. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF oraz płukanie FAP dla aut Hino Motors, można odszukać na stronie, oraz w warsztatowym laboratorium w Ulanowie. Gdyż Hino Motors, niczym inne marki domaga się do poprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Ulanowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ulanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ulanowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ulanowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ulanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ulanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ulanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ulanowie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Ulanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Ulanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ulanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ulanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Ulanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ulanów Tadeusza Buli ULA01ML 50.491451/22.269880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer