Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Uniejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Uniejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, ale część tą dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Uniejowem. Generowanie limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Uniejowie specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, i jest pracochłonne. Duża część pojazdów w Uniejowie to samochody z silnikiem MultiJet posiadające filtr DPF FAP, który wymaga odnawiania. By uniknąć trudności w pracy auta Hino Motors, przydaje się czasem czyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie pod Uniejowa. Najczęściej w przypadku sprawcą zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej firmy Hino Motors, bywa inna usterka, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Zwykłą słabością, która dotyka osobówki znanego koncernu Hino Motors, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, a więc w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Hino Motors w Uniejowie, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF FAP dla aut marki Hino Motors, odnaleźć można na stronie, czy w laboratorium warsztatu w Uniejowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Uniejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Uniejowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Uniejowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Uniejowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Uniejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Uniejowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Uniejowie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Uniejowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Uniejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Uniejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Uniejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Uniejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Uniejów Osiedle 700-lecia Uniejowa Błogosławionego Bogumiła UNW092 51.970798/18.795521 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer