Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Wąchockiem. Odzyskanie limitów produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Wąchockiem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Hino Motors. Wąchock jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Wąchocku specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Katalizatory pracują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów części. Hino Motors to diesle, jakie są słynne w całym kraju, jednakże stykają się z trudnościami z filtrami DPF. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności w eksploatacji pojazdu Hino Motors, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Wąchocka. Gdyż Hino Motors, zupełnie jak inne auta wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF zalecamy w Wąchocku wziąć pod skrzydła filtr DPF. Lista cen płukania katalizatorów dla Hino Motors dla Wąchocka można znaleźć w poniższej sekcji, powinno być można znaleźć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wąchocku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer