Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wierzbica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wierzbicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach Hino Motors z silnikiem na olej napędowy, lecz komponent ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Wierzbicą. Katalizatory SCR trudnią się pracą w niezwykle ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Wiele samochodów osobowych w Wierzbicy to samochody z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany FAP, który dopomina się naprawy. Bardzo często źródłem zdławionego FAP-a, znanej firmy Hino Motors, bywa inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą w całym kraju, lecz biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Wierzbica należy do miast, jakie mają problem mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Wierzbicy, czemu znany producent Hino Motors dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Znanej korporacji Hino Motors nie powiodłoby się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów zawartości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Wierzbicy wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, i jest żmudne. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Wierzbicy wziąć pod skrzydła filtr FAP. Namierz warsztat, który zajmuje się Hino Motors w Wierzbicy, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wierzbicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wierzbicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wierzbicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wierzbicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wierzbicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wierzbicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wierzbicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Wierzbicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Wierzbicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wierzbicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wierzbicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Wierzbicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wierzbica Stefana Żeromskiego WBN382 51.246449/21.070290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer