Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wilczogóra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wilczogórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wilczogórze jest możliwość płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut Hino Motors z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Wilczogóry. Często słabością, z którą borykają się auta znanej firmy Hino Motors, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr i katalizator. Odszukanie właściwego zakładu w Wilczogórze celującego w samochodach osobowych Hino Motors może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Duża część pojazdów w Wilczogórze to samochody z silnikiem TDDI mające wbudowany DPF, który dopomina się oczyszczania. Filtry FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Wilczogóry. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Hino Motors cieszą się wzorcowymi mechanizmami pracy w zakresie obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Hino Motors to samochody, które cieszą się sławą na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Odzyskanie wartości ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Cennik mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Hino Motors dla Wilczogóry umieszczono poniżej, da się odszukać w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Hino Motors w Wilczogórze, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wilczogórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wilczogórze 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wilczogórze 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wilczogórze 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wilczogórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wilczogórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wilczogórze 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Wilczogórze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Wilczogórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wilczogórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilczogórze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Wilczogórze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilczogóra Wilczogóra 155B WIC01A 52.477821/18.165991 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer