Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Woli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Hino Motors z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż element ten zużywa się, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w laboratorium pod Wolą. Katalizatory SCR chodzą w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata możliwości części. Zazwyczaj bolączką, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Hino Motors, w szczególności, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą FAP. Wyszukanie właściwego warsztatu samochodowego w Woli specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Często powodem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanego koncernu Hino Motors, bywa inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. FAP-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Wolą. Słynnemu producentowi Hino Motors nie udałoby się zachowanie niezbędnych górnych osiągów produkcji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz atrakcji dla wizytujących w Woli odszukać można warsztaty, trudniące się czyszczeniem FAP do aut osobowych Hino Motors. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Hino Motors dla Woli znajduje się w poniższej sekcji, można porównać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi naprawy DPF. Z racji tego, że Hino Motors, niczym inne pojazdy koniecznie potrzebuje do poprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Woli zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Woli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Woli 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Woli 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Woli 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Woli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Woli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Woli 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Woli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Woli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Woli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Woli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Woli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wola Pszczyńska POP-WLB1 50.015579/19.112320 Wyszukaj
Wola Pszczyńska WPL01G 50.013771/19.100840 Wyszukaj
Wola Pszczyńska WOA01N 50.032700/21.053539 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer