Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wołów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wołowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Wołowie jest szansa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Hino Motors z racji bytności laboratorium z Wołowa. Wołów jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Wołowa, czemu słynna marka Hino Motors usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. By uchronić się od kłopotów w użytkowaniu diesla Hino Motors, potrzeba okazjonalnie wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Wołowa. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, wymaga funkcjonującego katalizatora SCR. Pojazdy firmy Hino Motors odznaczają się wybitnymi możliwościami w sferze obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Dobranie specjalistycznego mechanika w Wołowie specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może być niełatwe, i jest długotrwałe. Na ogół przyczyną przytkanego filtra DPF, firmy Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Filtry DPF złożone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Wołowa. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Hino Motors, odszukać można w panelu bocznym, albo w pracowni w Wołowie . Zrewaloryzowanie sprawności elementów filtrów FAP w Wołowie dla aut marki Hino Motors jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ nowa metoda regeneracji trafiła do Wołowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wołowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wołowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wołowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wołowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wołowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wołowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wołowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Wołowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Wołowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wołowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wołowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Wołowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołów Ścinawska WLW02A 51.338280/16.634279 Wyszukaj
Wołów 340 WLW01A 51.333359/16.657990 Wyszukaj
Wołów Wojska Polskiego POP-WLW2 51.335739/16.642450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer