Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wysoka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wysokiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część tę dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Wysoką. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Wysokiej celującego w autach Hino Motors może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors odznaczają się wyjątkowymi mechanizmami w sferze zmniejszania ilości produkowanych gazów spalinowych. FAP-y zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy warsztat w Wysokiej. Nierzadko przyczyną zdławionego filtra FAP, firmy Hino Motors, bywa inny defekt, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Ażeby ustrzec się od trudności z pracą samochodu Hino Motors, przydaje się co jakiś czas przepalać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Wysokiej. Często niedoskonałością, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Hino Motors, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Hino Motors to pojazdy, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne samochody domaga się do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Wysokiej zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Usługi takie jak czyszczenie FAP czy płukanie katalizatorów SCR dla aut Hino Motors, wyszukać można po prawej stronie, czy w pracowni warsztatu w Wysokiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wysokiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wysokiej 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wysokiej 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wysokiej 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wysokiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wysokiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wysokiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Wysokiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Wysokiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wysokiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wysokiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Wysokiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wysoka Powstańców Wielkopolskich WSK01A 53.181671/17.079929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer