Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Wysokie Mazowieckie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Wysokim Mazowieckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, choć urządzenie to zużywa się, czemu podołać może mycie katalizatorów w laboratorium pod Wysokim Mazowieckim. Typową niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki znanej marki Hino Motors, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą DPF. Sporo pojazdów w Wysokim Mazowieckim to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do czyszczenia. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu emisji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO, domaga się funkcjonującego DPF-a. Odszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Wysokim Mazowieckim celującego w autach osobowych Hino Motors może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Pojazdy wytwórcy Hino Motors mogą się poszczycić świetnymi układami w zakresie obniżenia ilości emitowanych cząstek stałych. Wysokie Mazowieckie należy do centrów, jakie biją na alarm mający związek, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Hino Motors usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Standardowo podłożem zapchanego katalizatora, z symbolem Hino Motors, bywa inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Cennik usług odnawiania elementów katalizatorów samochodowych marki Hino Motors dla Wysokiego Mazowieckiego znajduje się w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR albo regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów marki Hino Motors, znaleźć można w panelu bocznym, albo w pracowni w Wysokim Mazowieckim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Wysokim Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Wysokim Mazowieckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Wysokim Mazowieckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wysokim Mazowieckim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Wysokim Mazowieckim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wysokie Mazowieckie Osiedle Kani Ludowa WZM01A 52.916180/22.514120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer