Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Zabawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Zabawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zabawie wystąpiła szansa odnawiania elementów filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny pracy warsztatu z Zabawy. Odzyskanie górnych pułapów emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, domaga się działającego sprawnie filtra DPF. Samochody z symbolem Hino Motors wyróżniają się bezkonkurencyjnymi metodami w zagadnieniu obniżenia emisji zanieczyszczeń. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, polecamy pracownię w Zabawie. Sporo samochodów osobowych w Zabawie to auta z turbosprężarką posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się regeneracji. Hino Motors to auta, jakie są znane na całym świecie, ale zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Aby uchronić się od przykrości w użytkowaniu auta Hino Motors, wypada niekiedy przeczyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Zabawy. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Zabawie przodującego w samochodach osobowych Hino Motors może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Odtworzenie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Zabawie dla pojazdów Hino Motors jest łatwe, ponieważ nowa technologia regeneracji przybyła do Zabawy. Dlatego że Hino Motors, niczym inne marki potrzebuje do poprawnego działania działających filtrów FAP warto nadmienić, by w Zabawie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Zabawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Zabawie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Zabawie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Zabawie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Zabawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Zabawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Zabawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Zabawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Zabawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Zabawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Zabawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabawa Zabawa 266 ZBW01N 49.994190/20.089479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer