Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Zagórów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Zagórowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż element ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Zagórowem. Uzyskanie limitów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie wymaga niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Na ogół źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych, korporacji Hino Motors, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Pojazdy z symbolem Hino Motors cechują się wzorcowymi mechanizmami w sferze zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczeń. Marce Hino Motors nie udałoby się generowanie żądanych przez normy maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, przez co DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat z Zagórowa. Zagórów należy do miast, jakie napotykają problem związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Hino Motors stara się, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. By unikać kłopotów podczas prowadzenia diesla Hino Motors, wypada okazjonalnie przepłukać filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zagórowa. Ze względu fakt, że Hino Motors, tak jak inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannego działania kompletnych filtrów FAP dlatego też polecamy w Zagórowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Lista cennika odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Hino Motors dla Zagórowa umieszczono poniżej tego tekstu, powinno być można przeglądnąć na tamtej liście, ceny za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Zagórowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Zagórowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Zagórowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Zagórowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Zagórowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Zagórowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Zagórowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Zagórowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Zagórowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Zagórowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zagórowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Zagórowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagórów Mały Rynek ZGR01N 52.167889/17.898251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer