Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Zakroczym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Zakroczymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zakroczymiu jest opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Hino Motors z racji pracy pracowni warsztatu z Zakroczymia. Katalizatory trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. FAP-y złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy firmę pod Zakroczymem. Aby uchronić się od kłopotów w eksploatacji samochodu Hino Motors, trzeba co pewien czas przepalać filtr DPF, możliwość taka istnieje w pracowni pod Zakroczymia. Nierzadko sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Hino Motors, bywa inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Osiągnięcie wartości poziomu emisji gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, wymaga sprawnie pracującego filtra FAP. Dobór fachowego mechanika samochodowego w Zakroczymiu wyprofilowanego w samochodach Hino Motors może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Zakroczym należy do centrów, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem smogu w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Hino Motors dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Znajdź swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Hino Motors w Zakroczymiu, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Odzyskanie wydajności elementów filtrów DPF w Zakroczymiu dla aut producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja wodna trafiła do Zakroczymia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Zakroczymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Zakroczymiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Zakroczymiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Zakroczymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Zakroczymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Zakroczymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Zakroczymiu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Zakroczymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Zakroczymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Zakroczymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakroczymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Zakroczymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakroczym Duchowizna Ojca Honorata Koźmińskiego ZKM01G 52.432758/20.609461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer