Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Zawonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Zawoni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zawonia chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawą katalizatorów SCR do aut znanej marki Hino Motors. Marce Hino Motors nie udało się utrzymanie potrzebnych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów FAP. Zawonia należy do centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Hino Motors próbuje, przeciwdziałać, za pomocą katalizatorów. Katalizatory składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy pracownię w Zawoni. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Zawoni specjalizującego się w autach Hino Motors może być niełatwe, oraz jest żmudne. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co następuje utrata możliwości części. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednakże stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zwykle podłożem usterki filtra cząstek stałych, korporacji Hino Motors, zdarza się inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Hino Motors dla Zawoni ulokowano poniżej, nie ma przeszkód, by porównać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów czy płukanie DPF dla aut producenta Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym, czy w pracowni w Zawoni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Zawoni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Zawoni 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Zawoni 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Zawoni 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Zawoni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Zawoni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Zawoni 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Zawoni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Zawoni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Zawoni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawoni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Zawoni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawonia Milicka ZWN01N 51.316391/17.197121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer