Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Żołynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Żołyni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żołyni jest możliwość naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny pracy warsztatu samochodowego z Żołyni. Sporo samochodów osobowych w Żołyni to auta z silnikiem D-4D mające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez płukania. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Żołyni odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle obciążonym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co następuje utrata parametrów podzespołu. Nierzadko słabością, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Hino Motors, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. By unikać przykrości z pracą samochodu Hino Motors, wypada czasem czyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w pracowni pod Żołyni. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Żołyni wyspecjalizowanego w autach osobowych Hino Motors może być trudne, i jest mozolne. Żołynia należy do miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Hino Motors próbuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Ponieważ Hino Motors, zupełnie jak inne maszyny potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Żołyni zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie FAP czy płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym, czy w pracowni w Żołyni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Żołyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Żołyni 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Żołyni 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Żołyni 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Żołyni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Żołyni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Żołyni 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Żołyni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Żołyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Żołyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żołyni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Żołyni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żołynia Rynek ZLN01C 50.159950/22.307430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer