Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Żuromin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Żurominie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Hino Motors z silnikiem diesla, aczkolwiek moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Żurominem. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Żurominie zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Hino Motors. Główną wadą, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr FAP. Katalizatory SCR pracują w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje spadek parametrów części. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem firmę pod Żurominem. Auta wytwórcy Hino Motors odznaczają się dobrymi rozwiązaniami w kwestii ograniczenia poziomu emisji gazów wydechowych. Cały szereg samochodów osobowych w Żurominie to samochody z silnikiem CTDi mające zamontowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Żuromin należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Lista cenowa odnawiania katalizatorów samochodowych dla Hino Motors dla Żuromina zamieściliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia FAP. Z racji tego, że Hino Motors, zupełnie jak inne samochody wymaga do poprawnego działania kompletnych filtrów DPF polecamy w Żurominie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Żurominie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Żurominie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Żurominie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Żurominie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Żurominie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Żurominie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Żurominie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Żurominie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Żurominie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Żurominie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żurominie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Żurominie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer