Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Zwierzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Zwierzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zwierzynie pojawiła się szansa regenerowania filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny bytności mechanika z Zwierzyna. Filtry DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że następuje spadek parametrów urządzenia. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji diesla Hino Motors, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Zwierzyna. Sporo samochodów osobowych w Zwierzynie to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez odnawiania. Pojazdy ze stajni Hino Motors wyróżniają się doskonałymi mechanizmami pracy w kwestii redukowania ilości produkowanych gazów spalinowych. Nierzadko wadą, z jaką zmagają się pojazdy marki Hino Motors, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Zwierzynie wyprofilowanego w autach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Odzyskanie osiągów zawartości emitowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO, potrzebuje funkcjonującego katalizatora SCR. Z racji tego, że Hino Motors, niczym inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Zwierzynie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Tabela z cenami odnawiania katalizatorów samochodowych z samochodów Hino Motors dla Zwierzyna zamieszczono poniżej, trzeba sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Zwierzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Zwierzynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Zwierzynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Zwierzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Zwierzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Zwierzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Zwierzynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Zwierzynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Zwierzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Zwierzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zwierzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Zwierzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwierzyn Wojska Polskiego ZWI01A 52.837120/15.584960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer