Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Alwernia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Alwerni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż część ta zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Alwernią. Odszukanie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Alwerni wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może być trudne, a także jest pracochłonne. Znanej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów FAP. Cały szereg aut w Alwerni to auta z turbosprężarką wyposażone w filtr DPF, który dopomina się regeneracji. Główną usterką, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle marki Holden (HSV), szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Alwernią odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Osiągnięcie limitów produkcji gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. Taryfikator usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Alwerni można znaleźć pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów lub płukanie FAP dla samochodów Holden (HSV), można odszukać w panelu bocznym, lub w laboratorium w Alwerni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Alwerni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Alwerni 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Alwerni 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Alwerni 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Alwerni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Alwerni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Alwerni 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Alwerni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Alwerni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Alwerni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Alwerni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Alwerni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Alwernia Cupel Marii Skłodowskiej-Curie ALW02MP 50.065868/19.542450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer