Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Banino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Baninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Banino słynne jest z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Holden (HSV). Zazwyczaj bolączką, z którą męczą się samochody znanej firmy Holden (HSV), w szczególności, mające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy FAP. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, poprawnych według normy EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Banino należy do centrów, które dotyka problem powiązany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Banina, czemu marka Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Filtry DPF utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Baninem. Z reguły podłożem zapchanego katalizatora, z symbolem Holden (HSV), zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Mnóstwo aut w Baninie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się regenerowania. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Baninem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów Holden (HSV). Lista cenowa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Banina widnieje niżej, trzeba wyszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania DPF. Poprawienie kondycji elementów katalizatorów samochodowych w Baninie dla samochodów producenta Holden (HSV) jest osiągalne, bo nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Banina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Baninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Baninie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Baninie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Baninie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Baninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Baninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Baninie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Baninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Baninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Baninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Baninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Baninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Banino Borowiecka BAN02N 54.393600/18.401409 Wyszukaj
Banino Borowiecka BAN01A 54.394138/18.401199 Wyszukaj
Banino Klonowa POP-BAN2 54.392609/18.408199 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer