Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Barcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Barcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Barcin znane jest z warsztatowego laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Holden (HSV). Firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby zachowanie koniecznych do spełnienia pułapów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Barcinem. Aby uniknąć trudności w pracy diesla Holden (HSV), potrzeba co jakiś czas wyczyścić FAP, jest to możliwe w pracowni pod Barcina. Cały szereg samochodów osobowych w Barcinie to samochody z silnikiem JTDM wyposażone w filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regenerowania. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Barcinie celującego w autach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, i jest żmudne. Barcin należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Barcina, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Oprócz atrakcji dla turystów w Barcinie znaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych Holden (HSV). Odtworzenie kondycji właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Barcinie dla pojazdów marki Holden (HSV) jest osiągalne, albowiem regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Barcina. Cennik usług regenerowania filtrów DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Barcina znajduje się w części strony poniżej, da się wyszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Barcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Barcinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Barcinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Barcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Barcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Barcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Barcinie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Barcinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Barcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Barcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Barcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Barcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barcin Rydzek 4 Stycznia BCN02N 52.858421/17.943140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer