Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bełżyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bełżycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bełżycach istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki funkcjonowania mechanika z Bełżyc. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe osiągnięcie oczekiwanych wartości zawartości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Osiągnięcie górnych limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy pracownię w Bełżycach. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) znamionują się nadzwyczajnymi technologiami w sprawie redukowania produkcji spalin. Z reguły podłożem usterki filtra cząstek stałych, z symbolem Holden (HSV), jest inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Bełżycami odnaleźć można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to samochody, które są znane w całej Europie i nie tylko, jednak borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Bełżycach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Odzyskanie wydajności części wchodzących w skład katalizatorów w Bełżycach dla pojazdów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Bełżyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bełżycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bełżycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bełżycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bełżycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bełżycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bełżycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bełżycach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Bełżycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bełżycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bełżycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bełżycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bełżycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bełżyce Czworaki Fabryczna BLZ129 51.175411/22.296379 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer