Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bernardówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bernardówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Bernardówce wystąpiła opcja odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z powodu obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Bernardówki. Często sprawcą uszkodzenia filtra DPF/FAP, znanej marki Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Dobranie fachowego warsztatu w Bernardówce przodującego w pojazdach Holden (HSV) może być niełatwe, i jest czasochłonne. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją diesla Holden (HSV), przydaje się czasami przeczyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Bernardówki. Standardową usterką, jaka dotyka pojazdy z symbolem Holden (HSV), głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Bernardówką zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zachowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych według normy EURO 6, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Filtry FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że DPF-y zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Bernardówką. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Bernardówki wstawiliśmy pod zdjęciem, da się zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy FAP. Zregenerowanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych w Bernardówce dla samochodów Holden (HSV) jest prawdopodobne, dlatego, że nowa metoda regeneracji trafiła do Bernardówki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bernardówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bernardówce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bernardówce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bernardówce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bernardówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bernardówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bernardówce 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bernardówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Bernardówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bernardówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bernardówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bernardówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bernardówka Długa KIL01F 54.288990/18.217520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer