Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Biała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Białej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Białej znajduje się szansa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów Holden (HSV) dzięki bytności mechanika z Białej. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z eksploatacją samochodu Holden (HSV), przydaje się okresami przeczyścić DPF, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Białej. Generowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Biała jest jednym z centrów, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Białej, czemu słynny koncern Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym usługi z Białej. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie udałoby się utrzymanie niezbędnych górnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez zastosowania katalizatorów. Filtry DPF FAP działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata możliwości części. Zazwyczaj usterką, z którą biedzą się samochody marki Holden (HSV), szczególnie, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator. Lista cennika naprawy filtrów DPF pochodzących z Holden (HSV) dla Białej umieściliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by znaleźć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP. Poprawienie możliwości elementów filtrów DPF w Białej dla pojazdów Holden (HSV) jest bezproblemowe, gdyż nowa metoda regeneracji dotarła do Białej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Białej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Białej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Białej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Białej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Białej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Białej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Białej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Białej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Białej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Białej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer