Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Białobrzegi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Białobrzegach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Białobrzegi chlubi się obecnością laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów korporacji Holden (HSV). Klasyczną wadą, z jaką zmagają się auta spod skrzydeł Holden (HSV), w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr DPF. Katalizatory SCR chodzą w niewiarygodnie obciążonym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Białobrzegi jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. FAP-y utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy usługi z Białobrzegów. Prócz rozrywek turystycznych pod Białobrzegami odszukać można zakłady, zajmujące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Diesle firmy Holden (HSV) cieszą się wzorcowymi narzędziami w temacie ograniczania ilości emitowanych gazów spalinowych. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), wypada czasami przepłukać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Białobrzegów. Dobierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Białobrzegach, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Odnowienie możliwości elementów filtrów cząstek stałych DPF w Białobrzegach dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest dostępne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Białobrzegów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Białobrzegach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Białobrzegach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Białobrzegach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Białobrzegach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Białobrzegach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Białobrzegach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Białobrzegach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Białobrzegach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Białobrzegach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Białobrzegach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Białobrzegach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Białobrzegach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Białobrzegi Osiedle Reymontowskie Rzemieślnicza BBG01G 51.645710/20.955799 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer