Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część ta psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Bielskiem. Zachowanie górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Filtry DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie trudnym środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Bielsku specjalizującego się w pojazdach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, a także jest długotrwałe. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie udałoby się uzyskanie niezbędnych maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Bielskiem. Oprócz atrakcji dla turystów w Bielsku odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Holden (HSV). Przywrócenie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Bielsku dla aut marki Holden (HSV) jest możliwe, bowiem nowa metoda regeneracji trafiła do Bielskowi. Gdyż Holden (HSV), niczym inne marki koniecznie wymaga do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Bielsku zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bielsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bielsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bielsku 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Bielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Bielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer