Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Błaszki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Błaszkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakowoż część ta psuje się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w laboratorium pod Błaszkami. Katalizatory składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem współpracę z Błaszkami. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Błaszkami zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów Holden (HSV). Duża część pojazdów osobowych w Błaszkach to auta z silnikiem CTDi mające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Błaszkach wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Często bolączką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe ze stajni Holden (HSV), szczególnie, gdy za napęd służy silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Zwykle podłożem przytkanego filtra cząstek stałych, ze stajni Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Błaszek widnieje pod zdjęciem, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP jak również regeneracja DPF FAP dla pojazdów Holden (HSV), wyszukać można po prawej stronie, jak również w laboratorium w Błaszkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Błaszkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Błaszkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Błaszkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Błaszkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Błaszkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Błaszkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Błaszkach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Błaszkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Błaszkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Błaszkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błaszkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Błaszkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błaszki Lubanów Plac Sulwińskiego BLS01N 51.653019/18.433319 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer