Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Błażowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Błażowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem diesla, pomimo że część ta zużywa się, co może rozwiązać czyszczenie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Błażową. Niemało aut w Błażowej to pojazdy użytkowe posiadające filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez regenerowania. Oprócz atrakcji turystycznych w Błażowej znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Holden (HSV). Najczęściej powodem zapchanego filtra cząstek stałych, firmy Holden (HSV), staje się inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle brudnych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Filtry DPF złożone są z ceramiki, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem usługi z Błażowej. Uzyskanie osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Pojazdy spod skrzydeł Holden (HSV) charakteryzują się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie redukcji ilości produkowanych spalin. Namierz warsztat, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Błażowej, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Holden (HSV), odnaleźć można w panelu po prawej, a także w warsztatowym laboratorium w Błażowej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Błażowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Błażowej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Błażowej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Błażowej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Błażowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Błażowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Błażowej 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Błażowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Błażowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Błażowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer