Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Błonie-Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Błoniu-Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Błoniu-Wsi pojawiła się opcja regeneracji filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Błonia-Wsi. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu samochodu Holden (HSV), trzeba czasem czyścić filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Błonia-Wsi. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Błoniem-Wsią odszukać można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, mimo to stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Dobór właściwego warsztatu mechaniki w Błoniu-Wsi wyspecjalizowanego w autach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) chlubią się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie redukcji ilości produkowanych cząstek stałych. Typową bolączką, z którą biedzą się pojazdy spod skrzydeł Holden (HSV), zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą DPF. Sporo pojazdów w Błoniu-Wsi to auta z silnikiem JTDM mające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga mycia. Odnowienie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Błoniu-Wsi dla pojazdów marki Holden (HSV) jest możliwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Błonia-Wsi. Cennik czyszczenia filtrów FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Błonia-Wsi można znaleźć pod zdjęciem, można wyszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Błoniu-Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Błoniu-Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Błoniu-Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniu-Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Błoniu-Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie-Wieś Sochaczewska BLO02N 52.199539/20.600571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer