Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bobolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bobolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bobolice chlubi się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się myciem filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Holden (HSV). Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Bobolicach odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych Holden (HSV). Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całej Polski, jednakże walczą z trudnościami z katalizatorami. Bobolice należy do ośrodków, które spotyka problem mający związek, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Filtry FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. By uniknąć utrudnień w eksploatacji diesla Holden (HSV), należy niekiedy przedmuchać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona u mechanika pod Bobolic. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy współpracę z Bobolicami. Pojazdy firmy Holden (HSV) odznaczają się wzorcowymi sposobami w dziedzinie redukowania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak również regeneracja DPF dla aut marki Holden (HSV), znaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również u mechanika w Bobolicach. Znajdź mechanika, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Bobolicach, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bobolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bobolicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bobolicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bobolicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bobolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bobolicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bobolicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bobolicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bobolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bobolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bobolicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bobolicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobolice Seligera BOB01A 53.953621/16.585739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer