Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bolesławiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bolesławcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednak komponent ten psuje się, z czym pomóc może regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Bolesławcem. Osobówki korporacji Holden (HSV) odznaczają się pierwszorzędnymi patentami w zagadnieniu ograniczenia produkcji cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Bolesławcem znaleźć można laboratoria, parające się czyszczeniem katalizatorów do aut Holden (HSV). Cały szereg pojazdów w Bolesławcu to auta z silnikiem Di-D posiadające FAP, który nie może obejść się bez mycia. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Bolesławcem. Zwykłą słabością, z którą zmagają się pojazdy marki Holden (HSV), zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Bolesławiec jest jednym z ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Bolesławca, czemu znana marka Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie potrzebnych do spełnienia pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP czy płukanie katalizatorów dla aut producenta Holden (HSV), można znaleźć na stronie, czy w pracowni warsztatu w Bolesławcu. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Bolesławcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bolesławcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bolesławcu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bolesławcu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bolesławcu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bolesławcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bolesławcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bolesławcu 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Bolesławcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bolesławcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bolesławcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolesławcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bolesławcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolesławiec Krakowska BEC01C 51.198891/18.190660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer