Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bolków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bolkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Bolkowie znajduje się szansa regenerowania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV) z powodu obecności laboratorium warsztatu z Bolkowa. Nierzadko słabością, z jaką biedzą się auta znanego koncernu Holden (HSV), zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr i katalizator. Katalizatory samochodowe zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem usługi z Bolkowa. Nagminnie sprawcą usterki katalizatora, znanego koncernu Holden (HSV), jest inny mankament, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Oprócz rozrywek turystycznych w Bolkowie znaleźć można warsztaty, parające się naprawą FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Osobówki znanego koncernu Holden (HSV) cieszą się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie obniżenia poziomu emisji cząstek stałych. Znanej marce Holden (HSV) nie byłoby możliwe uzyskanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wartości produkcji gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Zdobycie górnych osiągów emisji spalin, dopuszczonych normą EURO 5, domaga się pracującego poprawnie filtra FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych a także płukanie FAP dla aut marki Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Bolkowie. Wyszukaj swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Bolkowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bolkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bolkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bolkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bolkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bolkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bolkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bolkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bolkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bolkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bolkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bolkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolków Jeleniogórska BLK01G 50.924740/16.099920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer