Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Brwinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Brwinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, aczkolwiek element ten dotykają usterki, co rozwiązać może płukanie filtrów DPF w warsztacie pod Brwinowem. Niemało samochodów w Brwinowie to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr FAP, który dopomina się oczyszczania. Bardzo często powodem zapchanego katalizatora samochodowego, spod znaku Holden (HSV), staje się inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Filtry DPF funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, a więc w wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Zdobycie wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego DPF-a. Główną niedoskonałością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Stajni Holden (HSV) mogłoby nie powieść się generowanie wymaganych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Holden (HSV) znamionują się wzorcowymi patentami w sprawie ograniczenia emisji cząstek stałych. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Brwinowie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Tabela cennika regeneracji katalizatorów samochodowych dedykowanych do Holden (HSV) dla Brwinowa wstawiliśmy w poniższej sekcji, należy odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Brwinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Brwinowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Brwinowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Brwinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Brwinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brwinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Brwinowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Brwinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brwinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Brwinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brwinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Brwinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brwinów Grodziska BRW01N 52.134682/20.706160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer