Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Brzozie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Brzoziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzozie odznacza się obecnością warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów FAP do pojazdów osobowych spod skrzydeł Holden (HSV). Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV) mogą się pochwalić bardzo dobrymi sposobami w zagadnieniu zmniejszenia ilości emitowanych gazów spalinowych. Zwykłą bolączką, dotykającą osobówki znanej marki Holden (HSV), zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator samochodowy. Wyszukanie kompetentnego mechanika w Brzoziu przodującego w autach osobowych Holden (HSV) może być trudne, oraz jest żmudne. Najczęściej podłożem zapchanego filtra cząstek stałych, z logo Holden (HSV), jest inny mankament, np. Uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znanej korporacji Holden (HSV) nie udało się zdobycie koniecznych górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów FAP. Aby uchronić się od komplikacji w użytkowaniu diesla Holden (HSV), należy czasem przepalać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Brzozia. Brzozie jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Z racji tego, że Holden (HSV), tak jak inne auta domaga się do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych zalecamy w Brzoziu zadbać o katalizator samochodowy. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Holden (HSV), znaleźć można po prawej stronie, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Brzoziu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Brzoziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Brzoziu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Brzoziu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Brzoziu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Brzoziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brzoziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Brzoziu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brzoziu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Brzoziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Brzoziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brzoziu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Brzoziu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzozie Brzozie 25 BZI01G 53.325359/19.605150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer