Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Budzyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Budzyniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Budzyń słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się regenerowaniem filtrów do samochodów osobowych marki Holden (HSV). Klasyczną usterką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr i katalizator. Duża część aut w Budzyniu to pojazdy z silnikiem CRD posiadające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Zdobycie górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie wymaga sprawnego FAP-a. Budzyń jest jednym z centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Holden (HSV) stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Najczęściej podłożem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Holden (HSV), trafia się inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znanej korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby zdobycie oczekiwanych maksymalnych wyników zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów. Filtry FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy warsztat w Budzyniu. Usługi takie jak naprawa DPF FAP jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Holden (HSV), zlokalizować można na stronie, jak również w pracowni warsztatu w Budzyniu. Dobierz warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Budzyniu, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Budzyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Budzyniu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Budzyniu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Budzyniu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Budzyniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Budzyniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Budzyniu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Budzyniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Budzyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Budzyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Budzyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Budzyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Budzyń Władysława Łokietka BUD01A 52.889408/16.985430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer