Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bukowsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bukowsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bukowsku pojawiła się szansa płukania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji pracy pracowni warsztatu z Bukowska. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Bukowskiem zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF FAP do pojazdów Holden (HSV). Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy usługi z Bukowska. Klasyczną usterką, z którą męczą się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV), w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony FAP. Filtry FAP pracują w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Pojazdy korporacji Holden (HSV) cechują się bardzo dobrymi sposobami w zagadnieniu obniżenia poziomu emisji cząstek stałych. Bukowsko jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów FAP. Uzyskanie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, domaga się działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Holden (HSV) dla Bukowska zamieszczono niżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak też płukanie DPF dla aut producenta Holden (HSV), znaleźć można w panelu bocznym, jak też w warsztacie w Bukowsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bukowsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bukowsku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bukowsku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bukowsku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bukowsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bukowsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bukowsku 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Bukowsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Bukowsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bukowsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bukowsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bukowsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bukowsko Bukows284 BKS01D 49.473099/22.054211 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer